Ласкаво просимо
Щоб приєднатися до нашої спільноти, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь!

Скайблок


Про режим
Скайблок - режим, де все починається на невеликому острові в небі. Маючи тільки одне дерево і скриню з деякими ресурсами, ви маєте вижити, розширити свої володіння. Кооперуйтеся з іншими гравцями, створюйте та будуйте красиві проекти з нічого, боріться за першість з іншими людьми! Завдяки безлічі механік ви точно не занудьгуєте на цьому режимі. Приєднуйтесь та особисто освойте користування магазином, автокрафтом, спавнерами тощо.

Список корисних команд
/is - Створення та управління островом.
/is invite - Запросіть гравця на свій острів.
/is kick - Вигнати гравця із острова.
/is sethome - Встановити точку будинку на острові.
/is level - Дізнатися рівень острова.
/is warps - Подорож островами інших гравців.
/spawn - Телепортація на спавн.
/is challenges - Меню досягнень.
/ss - Ігровий ринок.Игровой рынок.
/is reset - Розпочати гру заново.

Для більш детального списку команд скористайтесь командою /is help.

Генератор руди
У вас є можливість покращити ваш генератор руд або вибрати певний для виконання потрібних вам завдань. Ознайомитись із широким вибором генераторів ви можете за командою /is generator. Прокачуйте рівень острова дорогоцінними блоками та прокачуйте свій генератор!
 

Аукціон
Ви можете торгувати з іншими гравцями - /ca.
Щоб виставити предмет на продаж - /ca sell [Кол-во] [Цена].

 

Магазин
Скористайтеся нашим магазином - /ss.
Купуйте все необхідне для розвитку острова в магазині. Обмінюйте свої смарагди на ігрову валюту і купуйте все, чого потребуєте. У магазині містяться декоративні та будівельні блоки, дорогоцінні ресурси, рослинність, ресурси з мобів, їжа та багато іншого!

 

Спавнера
Якщо у вас є бажання підтримати наш проект та полегшити гру, відвідайте наш магазин на сайті. За вигідними цінами ви можете придбати спавнера запропонованих вам мобів і використовувати їх у своїх цілях. Також у магазині присутні інші товари, які можуть бути вам корисні, тому не полінуйтеся ознайомитись із запропонованим каталогом товарів.
Посилання на магазин: https://tensa.co.ua/shop/

 

Автокрафт
Для полегшеного створення ваших механізмів можна користуватися автокрафтом. Дана технологія дозволить зберегти свій час і витратити його як вам заманеться!
Автокрафт є блоком викидувача, який не вимагає активації. Щоб задати бажаний крафт, потрібно прикріпити рамку на блок викидувача і поставити в рамку предмет, який ви хочете створювати (рамку можна ставити на будь-якій стороні). Подавайте ресурси в автокрафт за допомогою вирв і забирайте готовий результат у бочці/шалкері/скрині.

 

Міньони
Ці маленькі помічники будуть кориснішими за автокрафт і допоможуть вам з важливими процесами. Завдяки міньйонам у вас з'явиться більше часу на ваші проекти! Дроворуб нарубає вам дерева, шахтар накопає руд, фермер подбає про ваші грядки, рибалка наловить свіжої риби, мисливець розправиться з мобами в окрузі. Міньйони можуть зголодніти, тому подбайте про постачання їжі (з цим вам допоможе міньйон-годувальник).
Оглянути та придбати міньйонів можна в меню острова - /is ca.

 

Правила
На острові дозволяється використання не більше 2 ботів, проте заборонено використовувати сторонній софт для їх роботи.
Повний перелік правил: https://tensa.co.ua/rules/